Запис на візит
 • uk
 • pl
 • en
 • Консультація репродуктолога

  Безпліддя наразі є розповсюдженою проблемою, яка кожного року стає актуальною. Ця хвороба є наслідком певних порушень репродуктивної функції. Якщо протягом року статевого життя жінка не може завагітніти, то в цьому випадку знадобиться консультація репродуктолога. Консультація важлива тим, що дозволяє вчасно визначити наявність проблеми, а в деяких випадках визначити можливість для пари стати нарешті щасливими батьками.

  В яких випадках потрібно звернутись за консультацією фахівця?

  Бажано звернутись за допомогою в наступних випадках:

  • Протягом року активних статевих стосунків жінка не може завагітніти;
  • Порушення гормональної функції;
  • В одного з пари в родині є генетичні захворювання;
  • Відсутність у жінки маточних труб;
  • Ендометріоз в будь-якій стадії;
  • Чоловіча безплідність.

  Лікар репродуктолог на основі наявних проблем визначить можливість для жінки завагітніти. Радимо звертатись до фахівця раніше, не відкладаючи проблему на потім. Своєчасна консультація дасть можливість встановити правильний діагноз, а також зрозуміти, які кроки необхідно зробити, щоб подружжя нарешті стало щасливими батьками.

  Як проходить консультація

  Під час консультації репродуктолог має виявити точну причину неможливості завагітніти. Для цього призначаються спеціальні аналізи, а також комплекс інших діагностичних заходів з метою визначення причини проблеми. Лікар призначить всі необхідні маніпуляції, після чого буде можливість встановити картину ситуації та надати людям відповіді про подальші дії. В подальшому можливе призначення лікування, або можливість застосувати процедуру штучного запліднення.

  Консультація в нашій клініці проводиться відповідно до запису. Всі маніпуляції, які призначить фахівець, можна буде пройти безпосередньо в нашій клініці. Маємо в наявності всі необхідні лабораторії, а також устаткування та інструменти. Пацієнт можу буквально за один день пройти всі необхідні процедури.

  Чому важливо не відкладати візит до лікаря

  Неможливість завагітніти може бути наслідком певних хвороб. Причому ці хвороби можуть відкрито не проявлятись, тобто бути в прихованому вигляді. Якщо зволікати з візитом до фахівця, проблема може стати більш серйознішою, тому ми радимо якнайшвидше пройти діагностику. Звертайтесь за допомогою до фахівців нашої клініки — консультація репродуктолога дуже важлива для майбутнього.

  Звертайтесь до наших фахівців

  Репродуктолог — фахівець з вузькою спеціалізацією. Наші лікарі є не тільки досвідченими теоретиками, а й мають достатній практичний досвід. Лікарі постійно вдосконалюють свої знання, тому пацієнти можуть розраховувати на професійну допомогу високого рівня.

  Наш клініка повністю відповідає європейським стандартам якості медичного обслуговування. Маємо сучасне обладнання, а також високі стандарти поводження з пацієнтами. Особливо це важливо саме для напрямку репродуктивної медицини, на чому саме ми спеціалізуємось. Чекаємо на вас і завжди готові допомогти!

  Наші лікарі