Запис на візит
 • uk
 • pl
 • en
 • Діагноз «безпліддя» в житті багатьох людей звучить як вирок. Ця проблема здатна кардинально змінити життя людини, порушити психоемоційний стан і вплинути на відносини всередині родини. Чоловіче та жіноче безпліддя виліковне – до цього висновку прийшла зараз і класична, і альтернативна медицина.

  Центр “Parens Україна” займає провідні позиції в галузі репродуктивної медицини України, цитогенетичних і молекулярно-генетичних досліджень, ефективно лікує жіноче і чоловіче бепліддня. Досвідчені фахівці, передові технології і високоточне обладнання дозволять встановити причини і допоможуть в лікуванні навіть найважчих випадків безпліддя.

  Напрямки роботи

  Комплексне обстеження. Повне обстеження стану репродуктивної системи (лабораторні та інструментальні дослідження, в тому числі генетичний скринінг, оцінка овариального резерву, експертна ультразвукова і променева діагностика, гістеросальпінгографія, при необхідності – діагностична лапароскопія і гістероскопія).

  Андрологія. Широкий комплекс досліджень, які проводить лікар-андролог для діагностики і лікування чоловічого безпліддя. Спермограма з використанням автоматизованого комп’ютерного аналізу в комплексі з визначенням генетичних маркерів сперматогенезу. Лабораторна підготовка еякуляту для штучної інсемінації із застосуванням технології, яка поліпшує основні параметри концентрації і рухливості сперматозоїдів.

  Запліднення In-vitro. Ефективний і самий поширений метод лікування жіночого безпліддня. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) призначають при непрохідності труб або якщо жіноче безпліддня неясного походження. Яйцеклітину витягують з жіночого організму і запліднюють штучно. Кілька днів ембріони розвиваються в інкубаторі, після чого лікар-репродуктолог переносить їх в матку.

  Внутрішньоматковаінсемінація. Як і ЕКЗ, призначається, коли причини безпліддя встановити не вдається. Сперму вводять в матку за допомогою ін’єкцій в період овуляції. Паралельно лікар може призначити гормональну стимуляцію.

  TESA і TESE. Спеціальні методи рекомендуються лікарями при виявленому безплідді чоловіка, коли в еякуляті міститься недостатня кількість сперматозоїдів. Лікар проводить біопсію яєчок за допомогою застосування мікрохірургічної медичної техніки з метою вилучення здорових сперматозоїдів.

  ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ. Штучне введення сперматозоїдів в яйцеклітину (ІКСІ) і, при необхідності, попередній вибір морфологічно найбільш повноцінного сперматозоїда (ІМСІ) за допомогою спеціалізованої комп’ютеризованої системи оцінки. В особливо складних випадках чоловічого безпліддя ЕКЗ проводиться з процедурою ПІКСІ – додаткова оцінка зрілості і генетичної повноцінності сперматозоїда.

  GIFT. Отримані в результаті пункції фолікулів яйцеклітини з’єднують зі сперматозоїдами звичайними методами, прийнятими в ембріології. Потім їх переносять в маткові труби. При цьому створюються природні умови для запліднення яйцеклітини і дозрівання ембріона в матці.

  Хетчинг. Лазерна мікроманіпуляція з надсікання оболонки ембріона. Підвищує ймовірність імплантації розморожених ембріонів.

  Донорські програми. У центрі успішно практикується донацiя яйцеклітин та сурогатне материнство.

  Сотні народжених здорових дітей – це результат спільної творчої та злагодженої роботи лікарів, медичних сестер, лаборантів і молодшого медичного персоналу центра репродукції “Parens Україна”. Основними принципами роботи є: індивідуальний підхід до кожної пари, аналіз і оптимізація проведеного раніше лікування, підбір методик для досягнення швидкого і ефективного результату.

  Наші лікарі