Спермограма CASA

При виникненні у пари проблем з зачаттям дитини фахівці проводять повне обстеження жінки та чоловіка. Результати аналізів і досліджень можуть показати, що причина безпліддя – низька якість сперматозоїдів. Провести якісну діагностику наразі можна за допомогою сучасної спермограми CASA.

Передумови і ключові фактори проблеми

Стан еякулята, при якому кількість активних і рухливих сперматозоїдів знижена, називається астенозооспермією. Це захворювання є причиною низької фертильності, що є проблемою близько 40% безплідних пар. Причинами подібного розладу можуть бути безліч факторів. На етапі підготовки до вагітності з застосуванням методів штучного запліднення головним буде встановити точні характеристики сперматозоїдів, що дасть можливість говорити про продовження процедури або вибір доступної стратегії лікування.

Наступні причини мають бути сигналом для проведення аналізу:

  • Гемоспермія;
  • Біль під час статевого акту і після нього;
  • Перенесений простатит, а також інфекції сечовивідних шляхів;
  • Наявність обструктивних або іррітатівних симптомів нижніх сечових шляхів;
  • Збільшення, біль, операції на яєчках;
  • Пахові грижі або травми пахової області;
  • Хронічна сінопульмонарна інфекція.

Вчасно проведена спермограма дає можливість не тільки дізнатись про шанси стати батьком, а і виявити супутні проблеми у чоловіків. Таким чином є можливість завчасно вжити необхідних заходів навіть у ситуації, коли якийсь розлад ще не повністю проявив себе.

Сучасний метод CASA

Комп’ютерний аналіз еякулята (CASA) — автоматизована система спермального аналізу, при якій концентрація, рухливість і морфологія сперматозоїдів оцінюється за допомогою спеціалізованої техніки, а також програмного забезпечення. На відміну від звичайної спермограми, при якій ці параметри оцінює біолог, ключова
перевага спермального аналізу CASA в тому, що повністю виключаються помилки людського фактора, що, в результаті, дає кращу якість дослідження. Цей сучасний метод наразі використовується у всьому світі і є передовим серед всіх існуючих аналогів. Окрім того, медичний софтвер аналізує сперматозоїди точніше, може обчислити швидкість їх руху, запам’ятати траєкторію, а також обчислити і запамятати розміри трьох їх основних частин — головки, шийку і джгутика. Система CASA дає кращі можливості візуалізації цих параметрів за допомогою графіків і фотографій, які додаються до результатів спермальної аналізу.

Спермограма CASA в клініці Parens

Пропонуємо чоловікам, які зіштовхнулись з проблемами статевого характеру, пройти цю процедуру в нашій клініці. Спермограма проводиться за використанням найсучасніших технологій, а також за участі професійних фахівців. Наша клініка спеціалізується на медичних проблемах подружніх пар, тому у нас достатньо досвіду, щоб не тільки визначити хворобу чи розлад, а також знайти максимально дієвий шлях вирішення ситуації. Якщо у вас виникли питання — звертайтесь до наших консультантів.