Запис на візит
 • uk
 • pl
 • en
 • «Сучасна діагностика і лікування безпліддя». Онлайн конференція 28.07.2020

  «Сучасна діагностика і лікування безпліддя». Онлайн конференція

  Регіональна конференція.

  «Сучасна діагностика і лікування безпліддя»

  Онлайн конференція.

  Запрошуємо Вас на онлайн конференцію, на тему «Сучасна діагностика і лікування безпліддя», яка відбудеться 11 серпня 2020 року, о 14:00 год.

  Проблеми безпліддя стають все більш актуальними не тільки в нашій країні. Статистика показує, що приблизно 20% пар у всьому світі мають певні проблеми із зачаттям дитини. В Україні також кількість безплідних пар збільшується. Це пов’язано, швидше, не тільки з поганою екологією і загальним станом здоров’я населення, а також з тим, що щорічно дедалі більша частина жінок і чоловіків вбачають в цьому проблему і звертаються за допомогою до лікарів.

  Паренс Україна – це польська клініка репродукції у Львові. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю Паренс-Україна. Ми змогли адаптувати в Україні європейські та американські досягнення у сфері біотехнологій. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині є членами УАРМ, ESНRE та ASHRM. Це дозволяє регулярно обмінюватися досвідом зі своїми іноземними колегами.

  На онлайн конференція будуть виступати провідні лікарі клініки Паренс -Україна, а саме: медичний директор Галишич Наталія Миронівна, лікар гінеколог-репродуктолог Коцюбська Ірина Юріївна та акушер гінеколог-репродуктолог Чегринець Наталія Олександрівна

  Топ-теми:

  • «Сучасна діагностика і лікування безпліддя” – репродуктолог, лікар акушер-гінеколог Коцюбська І.Ю.
  • «Ведення вагітності після ЗІВ» – лікар акушер – гінеколог Галишич Н.М.
  • “Невиношування вагітності, підтримка лютеїнової фази” – лікар акушер-гінеколог, репродуктолог , лікар УЗД Чегринець Н.О.

  Конференція організована центром репродукції Паренс-Україна за підтримки фармакологічних компаній MSD, Abbot, Merck Serono.

  Щоб зареєструватися на події, будь ласка, заповніть форму

  Онлайн-конференція відбудеться за посиланням:

  1. Facebook трансляція – https://www.facebook.com/events/601750447145423/
  2. Youtube трансляція – https://www.youtube.com/watch?v=L8v6LJQm8Ng
  До зустрічі на онлайн-конференції!