Запис на візит
 • uk
 • pl
 • en
 • Ведення вагітності. Як обрати лікаря акушера-гінеколога 03.07.2020

  Ведення вагітності. Як обрати лікаря акушера-гінеколога

  Вагітність — величезна радість для кожної жінки. Усвідомлення зародження нового життя дає відчуття незвичайного щастя. Але разом з тим, вагітність, особливо якщо вона протікає важко, — привід серйозно задуматися про своє здоров’я і здоров’я майбутньої дитини. Пильна увага до свого фізичного і психологічного стану — основне завдання майбутньої матері. Правильно обрана медична клініка, консультації з досвідченим лікарем-гінекологом є запорукою правильного перебігу вагітності і наступних пологів. Клініка PARENS пропонує послугу — ведення вагітності у Львові з використанням найсучасніших технологій і досвіду лікарів. При цьому слід пам’ятати і про певні якості акушера-гінеколога, який буде безпосередньо контролювати пацієнтку.

  Яким має бути хороший акушер-гінеколог

  Звісно, ведення вагітності — справа доволі складна, особливо якщо існують певні проблеми зі здоров’ям. Тому, в першу чергу, лікар має бути досвідченим професіоналом у своїй справі. Професіоналізм підтверджується практикою, а також
  конкретними успіхами.
  Важливою буде і технічна сторона. Наприклад, планові УЗД при вагітності треба проводити на сучасному обладнанні, яке дає можливість контролювати здоров’я плоду максимально детально і вчасно. Особливо важлива наявність можливості
  використовувати сучасну техніку в останній триместр вагітності, коли вже можна детально казати про здоров’я майбутнього малюка.
  Особливу увагу варто приділяти тим спеціалістам, які мають впевнений досвід ведення вагітності після процедури ЕКЗ. Хоч сама така вагітність і не відрізняється від звичайної, існує доволі багато важливих нюансів, які має враховувати кожний фахівець. Таких спеціалістів завжди можна знайти в спеціалізованих центрах репродуктивних технологій.
  Звісно, акушер-гінеколог має бути й дійсно приємною людиною. Ведення вагітності — то майже інтимна справа, тому спеціаліст має володіти відповідним вихованням і бути трошки психологом. В цілому, таких професіоналів завжди можна зустріти в клініці PARENS — профільному центрі з репродуктивних технологій. Ми вміємо зробити так, щоб наші пацієнтки були здорові і народжували здорових дітей.

  Клініка PARENS: якісне ведення вагітності у Львові

  У нас створені всі умови для якісного ведення вагітності. Процес проходить під контролем грамотних лікарів акушерів-гінекологів, які доступні цілодобово і можуть відповісти на будь-які питання. Для ведення вагітності вам буде виділено окремого спеціаліста, я ким ви будете контактувати весь час. У нас в наявності сучасна апаратура, якісні препарати, а також створена доброзичлива атмосфера. Всі обстеження і прийоми пацієнтів проходять за індивідуальним графіком, без очікування і черг.
  Наша лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням. В ній можливо проведення будь яких аналізів, результати яких будуть представлені в максимально короткі строки. Оскільки лабораторні аналізи є важливою основою для правильного ведення вагітності, ми постійно вдосконалюємо знання своїх фахівців і регулярно оновлюємо базу реагентів та лікарських препаратів.
  Діагностичні процедури — планові УЗД, кардіотокографія, ЕКГ та інші проходять на апаратах європейського рівня і дають можливість отримати максимально детальну інформацію про стан здоров’я жінки. Навіть у разі наявності складних випадків ми зможемо впоратись з проблемами і знизити ризики для здоров’я майбутньої дитини. Звертайтесь до нашої клініки і ми допоможемо в будь-якій ситуації.