Як завагітніти, перемагаємо проблеми овуляції

Якщо у вас діагностували проблеми з овуляцією, Паренс-Україна пропонує ряд методів, здатних вирішити цю проблему: гормональна стимуляція, внутнішньо-маткова інсемінація, ЕКЗ.

Гормональна стимуляція

Під час гормональної стимуляції лікар призначить спеціально підібрані препарати, що сприяють дозріванню фолікулів і виходу яйцеклітини. Іноді такого лікування буває достатньо аби відновити овуляцію.

Внутрішньо-маткова інсемінація

Процедура передбачає введення в порожнину матки сперматозоїдів в період овуляції, яка може бути індукованою або спонтанною. Через кілька днів запліднена яйцеклітина досягає порожнини матки і прикріплюється до її стінки. Перед проведенням такої процедури потрібно підготувати ендометрій за допомогою прийому певних гормональних засобів.

Екстракорпоральне запліднення - ЕКЗ

Для виконання процедури, після проведення контрольованої стимуляції яйників, методом пункції, з яйників жінки витягуються дозрілі яйцеклітини. Далі в лабораторних умовах їх поєднують з чоловічими статевими клітинами. В особливому середовищі ембріони підростають і їх переносять в порожнину матки. Вірогідність настання вагітності 37-55%!
У медичному центрі Паренс-Україна Вам допоможуть стати батьками!

Share