Запис на візит
 • uk
 • pl
 • en
 • Ми готові допомогти вам вирішити проблему безпліддя

  Створення Центру репродукції “Паренс-Україна”, було важливим рішенням для нашої команди, оскільки ми втілювали свою велику мрію – допомагати парам, жінкам та чоловікам одержати якісну, європейську медичну допомогу на їхньому шляху до батьківства. Центр репродукції “Паренс-Україна” протягом багатьох років була місцем, де пари які зустрілись з проблемами безпліддя, отримують найголовніше – результат, і з 2012 року Львів став першим містом в Україні, де ми втілили свою мрію та мрії наших пацієнтів в реальність!

  У роботі “Паренс-Україна” ми керуємось фундаментальними цінностями, а саме повагою, професійністю та щирою відданістю кожному пацієнту та кожному члену нашої безцінної команди!
  Ми пильно контролюємо якість наданих послуг, а створений Етичний комітет, що складається з провідних спеціалістів клініки “Паренс-Україна”, забезпечує та супервізує кожен медичний, юридичний, адміністративний та деонтологічний процес.

  Ми раді вітати Вас у нашому центрі та йти пліч-о-пліч до нашої спільної  мети – Вашого батьківства.

  Паренс-Україна – Тут стають батьками!

  Центр репродукції “Паренс-Україна” допомагає парам вирішити проблему безпліддя, отримати і зберегти жіноче та чоловіче репродуктивне здоров’я.

  Навесні 2012 року наші колеги з Польщі передали свій досвід до України і головний осередок українського центру репродукції був зосереджений у Львові. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю “Паренс-Україна”. Ми змогли адаптувати в Україні європейські та американські досягнення у сфері біотехнологій. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині, Ізраїлі, є членами УАРМ, ESНRE та ASHRM. Це дозволяє регулярно обмінюватися досвідом зі іноземними колегами.

  Сьогодні “Паренс-Україна” у Львові. Тут разом із нами наші пацієнти долають проблему безпліддя. Ми робимо так, щоб наші клініки відповідали найвищим стандартам. Нам довіряються – і ми хочемо виправдовувати довіру кожного свого пацієнта.

  Нами впроваджено спеціальну програму Oncofertility для збереження функцій репродукції. Ми пропонуємо кріоконсервацію сперми та яйцеклітин для пацієнтів, що проходять клінічне лікування. Наша команда співпереживає разом з вами. І кожна історія перемоги над хворобою надихає нас на нові перемоги.

  Використання всіх видів ДРТ, власний банк донорських біоматеріалів та сурогатне материнство дає можливість допомогти кожному, хто звертається до нас в центр репродукції.

  У Вашому розпорядженні  наш досвід, сімейні цінності  та щира прихильність.
  Ми працюємо на сучасному обладнанні відомих європейських виробників: ультразвукові апарати Voluson та Logig нового покоління. Ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких відомих фірм, як Thermo Fisher Scientific, Olimpus, Integra TITM та інші.

  Чому варто обрати Паренс:

  • Ефективність
   Середній показник ефективності процедури in vitro в Паренс – 62%
  • Європейський досвід
   Ми клініка репродукції, якість послуг якої контролюється в Європі, кращими спеціалістами Польщі.
  • Інноваційність
   Ембріологічні лабораторії забезпечені унікальним високотехнологічним дороговартісним обладнанням.
  • Гарантія якості
   Міжнародна сертифікація та супервізія ембріолога з Польщі.
  • 24/7 Відмінний сервіс
   Індивідуальний супровід пацієнтів у режимі 24/7.
  • Довіра
   Пацієнти з 24 країн світу стали батьками завдяки “Паренс-Україна”.