COVID-19 Заходи безпеки під час карантину

Шановні пацієнти!
У зв’язку із впровадженням епідеміологічної надзвичайної ситуації в Україні ми повідомляємо, що продовжуємо лікувати наших пацієнтів, але з максимальною обережністю.

Процедури підготовки in vitro у Паренс-Україна будуть завершені, але ми не починаємо нових стимуляцій. Усі передачі ембріонів скасовуються.

Комунікація щодо організації роботи в Центрі Паренс Україна:

  • Клініка Parens-Україна буде працювати з 10:00 по 15:00 год.
  • Робота пункту збору (аналізи крові, мазки, цитологічні та спермопроби) не припиняється - ви можете робити аналізи та отримати результати.

Заради вашого здоров'я та почуття безпеки:

  • Ми просимо вас залишитися вдома, якщо у Вас є симптоми застуди та/або грипу, нещодавно повернулися з країни де є епідемія коронавірусу або мали контакт із зараженими людьми.
  • Давайте подбаємо про своє здоров’я, а також про здоров'я інших пацієнтів, лікарів та службовців.
  • Будь ласка, не відвідуйте клініку дітьми!
  • Ми збільшили частоту проведення дезінфекційних заходів, особливо в загальному просторі - зал очікування, приймальні.
  • Усі медичні процедури, що стосуються збору матеріалів для досліджень та in vitro, все ще проводяться з метою підтримання стерильності - дефіциту та одноразових предметів не бракує. Так само всі ембріологічні процедури проводяться відповідно до діючих стандартів, щоб забруднення біологічного матеріалу не відбулося.

Будь ласка, слідкуйте за повідомленнями на веб-сайті та у Facebook та Instagram - у разі розширення епідеміологічної загрози та інших змін в організації роботи Центру Паренс-Україна ми регулярно надаватимемо інформацію.

Якщо у вас є питання, будь ласка, зверніться до адміністраторів за телефоном:
+38 (032) 295 28 75
+38 (093) 671 97 87
+38 (097) 175 45 18

Share