Сурогатне материнство (замінне материнство) є формою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), де жінка, яке не є генетичною матір’ю, виношує дитину для пари, які мають діагноз безпліддя і медичні покази для використання СМ.

Норми сурогатного материнства чітко регламентуються законодавством, зокрема НАКАЗ 09.09.2013 № 787 «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні» VI. Сурогатне (замінне) материнство

Програма сурогатного материнства - це тривалий процес, який складається із багатьох важливих етепів. Участь в ДРТ приймаюють: майбутні батьки, сурогатна матір, юристи та лікарі.

Медична група PARENS пропонуємо комплекс послуг разом з партнерами, включаючи широке медичне консультування, діагностику та EКЗ в нашій клініці, психологічну та юридичну консультації партнерів.

Запділнення відбувається IN VITRO в клініці, з використанням яйцеклітини і сперми майбутніх батьків, або донорських гамет/сперми, потім відбувається підсадка в порожнину матки жінки, яка стає сурогатною мамою.

В Центрі репродукції «Паренс-Україна» також є програми кріоконсервації ембріонів. При необхідності батьки можуть скористатися опцією транспортування своїх заморожених біоматеріалів чи ембріонів, які знаходяться в інших клініках. Також пропонуємо PGD

Наші спеціалісти будуть раді допомонти Вам стати батьками

Важливо:
сурогатна матір не має генетичної зв'язку з дитиною. Її яйцеклітини не можна використовувати для зачаття дитини.


Всі деталі на сайті нашого партнера :