«Сучасна діагностика і лікування безпліддя». Онлайн конференція 28.07.2020

«Сучасна діагностика і лікування безпліддя». Онлайн конференція

Регіональна конференція.

«Сучасна діагностика і лікування безпліддя»

Онлайн конференція.

Запрошуємо Вас на онлайн конференцію, на тему «Сучасна діагностика і лікування безпліддя», яка відбудеться 11 серпня 2020 року, о 14:00 год.

Проблеми безпліддя стають все більш актуальними не тільки в нашій країні. Статистика показує, що приблизно 20% пар у всьому світі мають певні проблеми із зачаттям дитини. В Україні також кількість безплідних пар збільшується. Це пов’язано, швидше, не тільки з поганою екологією і загальним станом здоров’я населення, а також з тим, що щорічно дедалі більша частина жінок і чоловіків вбачають в цьому проблему і звертаються за допомогою до лікарів.

Паренс Україна – це польська клініка репродукції у Львові. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю Паренс-Україна. Ми змогли адаптувати в Україні європейські та американські досягнення у сфері біотехнологій. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині є членами УАРМ, ESНRE та ASHRM. Це дозволяє регулярно обмінюватися досвідом зі своїми іноземними колегами.

На онлайн конференція будуть виступати провідні лікарі клініки Паренс -Україна, а саме: медичний директор Галишич Наталія Миронівна, лікар гінеколог-репродуктолог Коцюбська Ірина Юріївна та акушер гінеколог-репродуктолог Чегринець Наталія Олександрівна

Топ-теми:

  • «Сучасна діагностика і лікування безпліддя” – репродуктолог, лікар акушер-гінеколог Коцюбська І.Ю.
  • «Ведення вагітності після ЗІВ» – лікар акушер – гінеколог Галишич Н.М.
  • “Невиношування вагітності, підтримка лютеїнової фази” – лікар акушер-гінеколог, репродуктолог , лікар УЗД Чегринець Н.О.

Конференція організована центром репродукції Паренс-Україна за підтримки фармакологічних компаній MSD, Abbot, Merck Serono.

Щоб зареєструватися на події, будь ласка, заповніть форму

Онлайн-конференція відбудеться за посиланням:

1. Facebook трансляція – https://www.facebook.com/events/601750447145423/
2. Youtube трансляція – https://www.youtube.com/watch?v=L8v6LJQm8Ng
До зустрічі на онлайн-конференції!