Відповіді на найпоширеніші запитання можна знайти, натиснувши нижче. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з підготовленими нами матеріалами. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, у Вашому розпорядженні Команда Центру Лікування Безпліддя PARENS

Команда Центру лікування безпліддя PARENS

Загальний і гінекологічний огляд

Загальний і гінекологічний огляд – огляд зовнішніх статевих органів, огляд шийки матки в дзеркалах, бімануальне (ручне) обстеження матки і додатків, огляд молочних залоз.

Бактеріологічні дослідження

Бактеріологічні дослідження - дозволяє виявити патогенні мікроорганізми. Воно необхідне для уточнення діагнозу, вибору методу лікування, для визначення чутливості мікрофлори до різних лікарських засобів.

Цитологічне дослідження

Цитологічне дослідження – це зішкріб, з цервікального каналу шийки матки, який проводиться спеціальним шпателем або щіточкою. Далі злущені клітини шийки матки поміщають на спеціальне скло, забарвлюють спеціальними середниками і досліджують під мікроскопом, що дозволяє відрізнити здорові тканини від атипових та виявити навіть рак шийки матки. Процедура абсолютно безболісна. Цитологічний зішкріб беруть безпосередньо перед місячними або відразу після них.

Кольпоскопія

Кольпоскопія - дослідження передбачає огляд та ревізію стану слизової оболонки шийки матки, піхви та вульви із оптичним збільшенням ×10, ×15. Спочатку проводиться проста кольпоскопія, потім — розширена, із застосуванням епітеліальних і судинних тестів, які ґрунтуються на реакції тканин після обробки різними медикаментозними засобами (3% розчином оцтової кислоти, розчином Люголя). Кольпоскопія шийки матки призначається для діагностики ерозії шийки матки та інших захворювань.

Лазерна вапоризація

Лазерна вапоризація – суть методу полягає у «випаровуванні» (це переклад слова «вапоризація») клітин живих тканин. При цьому використовується тонкий сфокусований світловий промінь з високою потужністю. Найчастіше використовують СО2 лазер. Даний метод дозволяє лікувати складні випадки ерозії шийки матки (велика площа, глибина ураження), лейкоплакії, ураження зовнішніх статевих органів, вульви (папіломи, кондиломи). допомагає там, де безсилі інші методи лікування (кріодеструкція, коагуляція та інші). Це самий сучасний, безпечний і ефективний метод лікування, який можна застосовувати навіть не родившим жінкам, оскільки після нього не залишається рубців. Процедура лазерної вапоризації займає від 10-25 хвилин.