Ваш відгук

У рамках нашого зобов'язання перед Вами,  будемо раді отримати Ваш чесний відгук, щодо кожного аспекту Вашого досвіду в нашій клініці. Ми хочемо надихатися Вашими відгуками, а Ваш позитивний досвід використання ДРТ, підбадьорить наших пацієнтів.

Ваша думка  допоможе вдосконалити послуги та успішно виконувати нашу мету: надавати найкращу допомогу та дарувати турботу в сімейній клініці.

Наша команда з контролю якості перевірить Ваші коментарі та відповість на них.  Будь ласка, напишіть Ваш відгук на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Оксана Б.

Хороші спеціалісти. Уважно поставляться до проблем пацієнта. Найголовніше стараються лікувати по суті. Нічого лишнього не вимагають здавати. Результат бажана вагітність)

  Віталій З.

Уважно та з розумінням поставилися до нас та допомогли. Це не перша клінка в якій ми робили спроби завагітніти, але результат ми отримали саме в Паренс. Дякуємо лікарям/

   Віра Коротко

6 вересня ми стали батьками і дуже дякуємо Вам за допомогу! тепер вже маємо плани на другу дитинку! Я переборола рак і добре, що зберегла в паренс яйцеклітини. Дякуємо! я дуже щаслива! Ви допомагаєте людям отримати сенс життя!

Інформація

Центр репродукції «Паренс-Україна» спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні безпліддя.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід та комплексні програми

Свідоцтво
Договір
Private Police

bottom form

Запис на прийом
Запис на прийом
1000 characters left

Контакти

Центр репродукції "Паренс-Україна"

79011, м. Львів, вул. Щирецька, 36

Телефони:
+38 (032) 295 28 75
+38 (093) 671 97 87
+38 (097) 175 45 18

Skype

Instagram 

Facebook

Email: office@parens.com.ua