Центр репродукції «ПАРЕНС Україна» дотримується європейських стандартів якості послуг та сервісу. В своїй роботі використовуємо ліцензійне обладнання та регулярно підвищуємо кваліфікацію персоналу.

Наша клініка дотримується рекомендацій УАРМ та ESHRE.

Лікарі

Лікарі клініки є провідними спеціалістами репродуктології, та регулярно беруть участь в міжнародних конференціях у сфері медицини, для вдосконалення професійних навичок та опановування інноваційних методів лікування жіночого та чоловічого непліддя.

Ембріологія та андрологія

Ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких провідних фірм як Olympus,  Thermo scientific, Integra TITMта інші. Лабораторія центру виконує розширену комп’ютерну спермограму, яка дає якісну, кількісну та морфологічну картину сперми (SCA), а також аналіз виявлення фрагментації (пошкодження) ДНК сперматозоїдів.

Конфіденційність

Медичні центри групи PARENS дотримуються норм конфіденційності та суворого кодексу згоди пацієнта на проведення будь-яких процедур .

Інформація надана в клініці є цілком конфіденційною та не підлягає передачі третій особі без згоди пацієнта. Наше зобов`язання, щодо конфіденційності пацієнтів означає, що ми відмовляємося публічно коментувати окремі випадки без згоди пацієнта.

PARENS пропонує найкращі способи лікування непліддя та збереження фертильності, в сприятливих та дбайливих умовах.