Медична лабораторія Ескулаб найбільша та найсучаснішу мережа маніпуляційних кабінетів на території Західної України. Лабораторія використовує високотехнологічне обладнання визнаних у своїй галузі лідерів (Roche, Abbott, Siemens, Qiagen та ін.) та реагенти світових виробників, які підтвердили свою діагностичну спроможність.

Міжнародний рівень якості, винятковий сервіс і високотехнологічні інноваційні рішення - головні пріоритети роботи в Ескулаб. За 10 років роботи впроваджено передові практики та стандарти, що дозволило українській лабораторї Ескулаб досягти рівня кращих європейських лабораторій.

 

 

 

 

Онлайн сервіс для пошуку лікаря, який дозволяє дізнатися про Вашого лікаря деталі та ознайомитися з реальними відгуками пацієнтів.

 

 

Українська Асоціація Репродуктивної медицини, яка об’єднує в своїх лавах фахівців різних галузей медицини, біології, лабораторної справи, парамедиків, юристів та інших спеціалістів, які займаються безпосередньо репродукцією людини або забезпечують цей процес. Членство в асоціації є колективним та індивідуальним. Сьогодні членами асоціації є заклади охорони здоров’я, які займаються допоміжними репродуктивними технологіями незалежно від форм власності, а також в індивідуальному порядку акушери-гінекологи, урологи, ембріологи, біологи, лаборанти та інші спеціалісти, що займаються проблемами репродукції людини.

Асоціація тісно співпрацює з профільними асоціаціями багатьох континентів та країн світу, такими як ESHRE, ASRM, ESPIRE, КАРМ, РАРЧ та іншими. Тільки спільні зусилля вчених і практикуючих лікарів дозволять поліпшити репродуктивне здоров’я населення України, відкриють новим поколінням українців широкі можливості для планування здорової та міцної сім’ї. Вже сьогодні ми разом зможемо поліпшити майбутнє нашої країни!

 

 

European Society of Human Reproduction and Embryology

Європейська асоціація репродукції та ембріології.

ESHRE провів свій перший AGM в Бонні в 1985 році.
ESHRE співпрацює на глобальному рівні і виступає за універсальні вдосконалення в наукових дослідженнях і гармонізації в клінічній практиці. Вона також надає рекомендації, які підвищують безпеку та забезпечення якості в клінічних та лабораторних процедурах.

Діяльність ESHRE включає викладання, навчання та професійні акредитації, а також розробку та підтримку реєстрів даних. Вона також полегшує і поширює дослідження в галузі людської репродукції та ембріології для широкої громадськості, вчених, клініцистів і асоціацій пацієнтів.

 

 

Міжнародне агентство з надання інформаційних послуг в медицині репродукції людини, яке тісно співпрацює з нашою клінікою та  має на меті допомогти нашим пацієнтам відчути радість батьківства.

 

 

EggDonationFriends - це ресурс, що колись був створений групою друзів, які борються з безпліддям. Тепер, це великий експертний сервіс, де пацієнти з усього світі можуть скористатися  знаннями та досвідом інших, щоб зробити свою власну боротьбу набагато легшою. Сервіс може допомогти зробити найкращий вибір, щодо лікування фертильності за кордоном. EggDonationFriends ретельно перевіряє партнерів, тому ми горді бути сертифікованою клінікою.

 

 

Юридична фірма Анастасія Герман надає першокласне обслуговування, інноваційні рішення та ефективне керівництво для кожного клієнта. Довіра її клієнтів ґрунтується на фундаментальних етичних принципах і цінностях, якими ми керуємося в кожному випадку. Пані Герман добре знайома з усіма юридичними аспектами донорства ЕКО та яйцеклітин , сурогатного материнства та інших методів лікування безпліддя, включаючи всі медичні, фінансові та технічні аспекти, які беруть участь у міжнародному процесі сурогатного материнства. Юридичний офіс нашого партнера набув великого досвіду у розробці та укладенні контрактів на сурогатне материнство, контрактів про пожертвування гамет , агентських контрактів у всьому світі, є експертами з процесу виходу після народження для міжнародних бажаних батьків, інтереси яких Герман представляє перед офіційними органами та судами, допомагаючи, як внутрішнім, так і міжнародним парам, завершити свої батьківські права, отримати громадянство та дозвіл на виїзд для новонароджених, щоб повернутися до рідної країни.

Щороку юридичний офіс Анастасії Герман надає понад 600 консультацій з різних питань, пов'язаних з законом України, щодо ДРТ та сурогатного материнства в усьому світі.

 

 

Медичний центр “PLUSMED” знаходиться в Ужгороді.

Медичний центр загальної практики із цінностями та прагненням розвитку.