Про медичний центр

Центр репродукції «Паренс-Україна» спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні безпліддя. Ми розуміємо, що кожна людина є унікальною і тому пропонуємо індивідуальний підхід. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, впроваджуємо новітні досягнення в галузі медицини і пропонуємо допоміжні репродуктивні технології, починаючи від внутріматкових інсемінацій до всіх видів екстракорпорального заплідення. Наша ембріологічна лабораторія використовує обладнання таких провідних фірм як Olympus,  Thermo scientific, Integra TITMта інші. Лабораторія центру виконує розширену комп’ютерну спермограму, яка дає якісну, кількісну та морфологічну картину сперми (SCA), а також аналіз виявлення фрагментації (пошкодження) ДНК сперматозоїдів. Крім того, працівники Центру репродукції «Паренс-Україна» проведуть якісне і кваліфіковане консультування для кожної пари, виконають усі необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику як репродуктивної так і інших систем організму. Ми пропонуємо наш досвід і щиру відданість.

Мережа наших клінік розвивається, щоб допомогти бажаючим стати батьками та вирішити труднощі з лікуванням непліддя.

Ми активно дотримуємося тенденцій ефективного лікування.

Для нас в пріоритетах 
оновлення  
вдосконалення  
розвиток  
інновації  
вірні рішення  
довіра

Детальніше

Медичні центри групи PARENS дотримуються норм конфіденційності та суворого кодексу згоди пацієнта на проведення будь-яких процедур .

Інформація надана в клініці є цілком конфіденційною та не підлягає передачі третій особі без згоди пацієнта. Наше зобов`язання, щодо конфіденційності пацієнтів означає, що ми відмовляємося публічно коментувати окремі випадки без згоди пацієнта.

Детальніше

Історія  Центру лікування безпліддя  розпочалася в місті Кракові, Польща.  Заснування першої клініки MEDICAL GROUP  PARENS квітні 2005 року. У квітні 2012 року досвід наших колег був переданий та зосереджений  у м.Львів, Україна. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю Паренс- Україна, оскільки являється взірцем, європейських та американських досягнень у сфері біотехнологій.. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині, Ізраїлі є членами УАРМ та ESНRE та ASHR, що дозволяє регулярно обмінюються досвідом з своїми іноземними колегами.

Детальніше

Віра Коротко

6 вересня ми стали батьками і дуже дякуємо Вам за допомогу! тепер вже маємо плани на другу дитинку! Я переборола рак і добре , що зберегла в паренс яйцеклітини. Дякуємо! я дуже щаслива! Ви допомагаєте людям отримати сенс життя!

Більше відгуків

Партнери