Оплата частинами від ПриватБанку 10.07.2020

Оплата частинами від ПриватБанку

ПриватБанк є надійним фінансовим партнером нашої клініки, тому ми із задоволенням повідомляємо, що всі наші клієнти можуть скористатись вигідною пропозицією — оплата частинами . Таким чином можна оплатити будь які наші послуги навіть тоді, коли в наявний час немає можливості використати певну суму. Наша клініка впровадила функцію ЕКО-кредит, відтепер у наших клієнтів з’вилось більше можливостей.

Як працює оплата частинами?

Оплата частинами від ПриватБанку — це доступна послуга для тих, хто має картку цієї фінансової установи. Достатньо буде обрати відповідну послугу в нашій клініці, після чого оплатити її через додаток Приват24. Оплата частинами доступна в межах встановленого ліміту, дізнатись про який можна безпосередньо в додатку.
Для того, щоб сплатити вартість медичних послуг нашої клініки, треба просто обрати функцію Оплата частинами. Це займе буквально одну хвилину. Після цього вам просто буде необхідно щомісячно поповнювати свій картковий рахунок на відповідну суму мінімального платежу. Іншими словами — це схоже на звичайне кредитування.

Чому це так вигідно і зручно?

В першу чергу це зручно тим, що сплатити вартість наших послуг можна дуже швидко і навіть не маючи достатньої суми на своєму рахунку. В додатку Приват24 оплата частинами оформлюється буквально за хвилину. Не треба нікуди звертатись, надавати документи і довідки. Доступна сума для кредитування розраховується автоматично на підставі фінансових даних клієнта ПриватБанку.

Банк надає вигідні умови для таких видів кредитування. В залежності від суми і строку, переплата не буде занадто високою для вашого бюджету. Дізнатись про деталі щодо відсоткової ставки за користування таким кредитом можна безпосередньо під час вибору типу оплати. Оплатою частинами зараз користується велика кількість клієнтів ПриватБанку в межах доступних для них лімітів. Кредитування доступне на 3 місяці.  Банк тільки пропонує доступний фінансовий ліміт, який можна використовувати на власний розсуд. Радимо дізнатись про наявних ліміт завчасно. Це дасть можливість розраховувати на оплату послу в певних межах грошових сум. Ви можете використовувати доступний вам ліміт як завгодно — хоч повністю, хоч частково. Для оплати послуг нашої клініки вам знадобиться тільки ваша картка. Якщо ви ще не є клієнтом ПриватБанку, можете звернутись у найближче відділення. Картка з лімітом оформлюється за лічені хвилини.

Звертайтесь в клініку PARENS

Наша клініка відрізняється від конкурентів інноваційним підходом до вирішення питань наших клієнтів. Окрім досвіду лікарів, високотехнологічного обладнання і сучасних матеріалів, ми пропонуємо своїм пацієнтам максимальну зручність і
комфорт. Саме з цієї причини нами було впроваджено додаткову можливість — ЕКО- кредит з можливістю оплатити у розстрочку карткою ПриватБанку.

Звертайтесь до нас з вашими проблемами і ми обов’язково допоможемо вам їх вирішити. Тепер вам не треба піклуватись про наявність достатньої грошової суми — миттєва розстрочка чи оплата частинами від ПриватБанку дають можливість
оплатити наші послуги в кредит, з вигідними умовами.