Завдяки реформам МОЗ в наше життя ввійшло поняття сімейної медицини. Сімейний лікар стає другом та завжи може допомогти, порадити.

Багато пар , які стали батьками із ПАРЕНС-Україна, з радістю звертаються до нашого лікаря , як до педіатра та терапевта . Приємно , коли європейська клініка може пропонувати світовий досвід медичної групи ПАРЕНС.

Хто такий «сімейний лікар»?

Це, перш за все, лікар високої кваліфікації, що володіє знаннями і навичками не тільки в області терапії, але в області суміжних вузьких спеціальностей, таких як офтальмологія, оториноларингологія, неврологія, дерматологія, кардіологія. Він вчиться своєї професії близько 10 років, тому його знання широкі та різнобічні. Сімейний лікар вміє ставити діагноз і лікувати не тільки застуди, а й прості форми вузькоспеціалізованих захворювань, проводити різні діагностичні дослідження (ЕКГ, ФЗД, УЗД та ін.).

Сімейний лікар, як правило, веде постійне спостереження всіх членів сім'ї, є особистим лікарем. У його компетенцію входить повне первинне обстеження, щорічна діагностика, проведення медичних процедур і лікування.

Лікар нашого центру знає всю історію хвороби своїх пацієнтів і при необхідності направить до вузького спеціаліста, коли питання потребує ретельнішого і детального вивчення.

Для вашої зручності ми працюємо із страховими компаніями та маємо в прайсі кілька комплексних пропозицій.

Сімейна медицина дає можливість скоротити час на обстеження і діагностику, оскільки лікар знає організм свого пацієнта при постійній співпраці. Часто захворювання фіксується на ранній стадії, що є запорукою ефективного лікування.

У чому переваги сімейної медицини?

Головна перевага лікарів загальної практики в тому, що завдяки своїм різнобічним знанням вони мають можливість комплексно підходити до здоров'я своїх пацієнтів. Також важливо, що сімейні лікарі «ведуть» своїх пацієнтів протягом тривалого терміну, що дозволяє лікарю бути в курсі всіх життєвих моментів та особливостей організму.