Кожен з нас коли-небудь мріє стати  батьками. Ось чому була створена МЕДИЧНА ГРУПА PARENS.  Для допомоги парам, що боряться з проблемами непліддя та для збереження жіночого та чоловічого репродуктивного здоров’я.

В сучасному світі кожна четверта жінка та чоловік мають проблеми із зачаттям малюка.  

Доктором Ярославом Янечко створено мережу клінік, в яких майбутні батьки зустрічаються з розумінням і професійною допомогою. Це місце ,  де досвід і кваліфікованість персоналу в поєднанні з сучасними технологіями пропонують найбільш вигідну стратегію лікування з урахуванням індивідуальних потреб кожної пари. 

Історія  Центру лікування безпліддя  розпочалася в місті Кракові, Польща.  Заснування першої клініки MEDICAL GROUP  PARENS квітні 2005 року. У квітні 2012 року досвід наших колег був переданий та зосереджений  у м.Львів, Україна. Сучасна ембріологія та андрологічна лабораторія є гордістю Паренс- Україна, оскільки являється взірцем європейських та американських досягнень у сфері біотехнологій. Спеціалісти центру на постійній основі проходять навчання в Польщі, Німеччині, Ізраїлі є членами УАРМ та ESНRE та ASHRM, що дозволяє регулярно обмінюються досвідом з своїми іноземними колегами.

 

Сьогодні група PARENS працює в Кракові, Ополе, Жешуві, Бидгощі та Львові, де пацієнти, які борються з проблемою безпліддя. Для пацієнтів працюють клініки, які відповідають найвищим стандартам. 

MEDICAL GROUP PARENS є також мережею десятків діагностичних лабораторій, які вивчають сперму в Польщі та за кордоном. Також створено  банк репродуктивних матеріалів (сперма та ооцити).

Нами впроваджено спеціальну програму ONCOFERTILITY для збереження функцій репродукції . Ми пропонуємо кріоконсервацію сперми та яйцеклітин для пацієнтів , що проходять клінічне лікування.  Ми надихаємося історіями успішних перемог та співпереживаємо з кожним .

Використання всіх видів ДРТ , власний банк донорських біоматеріалів та  сурогатне материнство, дає можливість допомогти кожному, хто звертається до нас в Центр репродукції.

У Вашому розпорядженні  наш досвід, сімейні цінності  та щира прихильність.

ПАРЕНС УКРАЇНА – ТУТ СТАЮТЬ БАТЬКАМИ