Що таке ICSI

В даний час для запліднення яйцеклітин, отриманих під час програм ЕКЗ, використовують в основному два методи: запліднення in vitro (IVF) класичний і запліднення методом ICSI. Останній є більш результативним.

ICSI - це введення одиничного сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини. На відміну від класичного методу IVF , де яйцеклітини і оброблена сперма поміщаються в чашку Петре, де сперматозоїди і запліднюють яйцеклітини ,шляхом,що схожий з природнім, то при методі ICSI - запліднення кожної окремої яйцеклітини проводиться одним спеціально обраним сперматозоїдом за допомогою мікроманіпулятора. Спеціальна голка проколює оболонку яйцеклітини і ембріолог точно вводить сперматозоїд, що значно підвищує шанс на успішне зачяття.

Методика ICSI дозволяють багаторазово збільшити ефективність штучного запліднення. При цьому успішність самого методу ICSI посилюється за рахунок використання лазерного хетчингу, який застосовуються в нашій клініці для кожного запліднення.

Чому ми рекомендуємо ICSI

Об'єктивно, ICSI є вдосконаленою версією IVF, тому може допомогти в ситуаціях, в яких запліднення методом IVF неможливо або приречене на невдачу, як наприклад:

  • серйозні форми чоловічого безпліддя, включаючи азооспермію, ретроградну еякуляцію,
  • використання замороженої або донорської сперми.

Міністерство охорони здоров'я України рекомендує ICSI, в тому числі:

  • жінкам просунутого репродуктивного віку,
  • при відсутності результату, низькому рівні або аномаліях запліднення методом IVF,
  • при патології будови яйцеклітин,
  • при безплідді неясного походження.

Враховуючи досвід, спеціалісти репродуктології ПАРЕНС-Україна рекомендують парцієнтам ІКСІ.