Чия вина при імунологічномум безлпідді?

Буває так, що здоровий чоловік і здорова жінка не можуть завагітніти, в такому випадку репродуктологи ставлять діагноз імунологічне безпліддя. Що це таке?

Від чого виникають проблеми з овуляцією?

Овуляторна дисфункція (ановуляція) - порушення діяльності яйників. Це призводить до того, що регулярний вихід дозрілих яйцеклітин не відбувається. Коли овуляція порушена, жінка може спостерігати певні зміни менструального циклу. Для успішного настання вагітності цей процес має важливе значення.

Лікуємо ендометріоз вагітністю

Ендометріоз - поширене гінекологічне захворювання, при якому клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються за межами цього шару.

Сиптоми кісти яєчників

Кісти яєчників – одне з найбільш частих захворювань статевої системи. Вони можуть розвиватися від періоду внутрішньоутробного розвитку плода до постменопаузи.

Синдром полікістозних яйників

Синдром полікістозних яйників - це гормональне захворювання, при якому яйники збільшені і містять безліч маленьких бульбашок, заповнених рідиною.

Як завагітніти, перемагаємо проблеми овуляції

Якщо у вас діагностували проблеми з овуляцією, медичний центр Паренс-Україна пропонує ряд методів, здатних вирішити цю проблему: гормональна стимуляція, внутнішньо-маткова інсемінація, ЕКЗ.

Інформація

Центр репродукції «Паренс-Україна» спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні безпліддя.

Ми розуміємо, що кожна людина є унікальною і тому пропонуємо індивідуальний підхід.

Свідоцтво
Договір
Private Police

Контакти

Центр репродукції "Паренс-Україна"

79011, м. Львів, вул. Щирецька, 36

Телефони:
+38 (032) 295 28 75
+38 (093) 671 97 87
+38 (097) 175 45 18

Skype

Instagram Facebook

Email: office@parens.com.ua