Лікар призначив Вам лапароскопію? Спокійно! Давайте обговоримо що мається на увазі.

Лапароскопія- один з найбільш прогресивних методів діагностики та лікування хірургічної патології. Цей метод дозволяє уточнити причину захворювання і виконати необхідний обсяг оперативних втручань. Сьогодні близько 95% всіх гінекологічних операцій можна виконувати лапароскопічним методом.

Біль у спині може з'явитися в будь - який момент вагітності , але частіше - у другій половині. Через значне збільшення розміру живота , у вагітної жінки зміщується центр ваги. Намагаючись пристосуватися до цього, вона змушена все більше й більше прогинати спину в районі попереку. Крім того, швидке збільшення ваги дає додаткове навантаження на весь опорно - руховий апарат, зокрема на хребет.

Якщо у вас діагностували проблеми з овуляцією, медичний центр Паренс-Україна пропонує ряд методів, здатних вирішити цю проблему: гормональна стимуляція, внутнішньо-маткова інсемінація, ЕКЗ.

Кісти яєчників – одне з найбільш частих захворювань статевої системи. Вони можуть розвиватися від періоду внутрішньоутробного розвитку плода до постменопаузи.

Овуляторна дисфункція (ановуляція) - порушення діяльності яйників. Це призводить до того, що регулярний вихід дозрілих яйцеклітин не відбувається. Коли овуляція порушена, жінка може спостерігати певні зміни менструального циклу. Для успішного настання вагітності цей процес має важливе значення.

Синдром полікістозних яйників - це гормональне захворювання, при якому яйники збільшені і містять безліч маленьких бульбашок, заповнених рідиною. Симптоми:

Ендометріоз - поширене гінекологічне захворювання, при якому клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються за межами цього шару.

Буває так, що здоровий чоловік і здорова жінка не можуть завагітніти, в такому випадку репродуктологи ставлять діагноз імунологічне безпліддя. Що це таке?