Якщо у вас діагностували проблеми з овуляцією, медичний центр Паренс-Україна пропонує ряд методів, здатних вирішити цю проблему: гормональна стимуляція, внутнішньо-маткова інсемінація, ЕКЗ.

  1. Гормональна стимуляція. Під час гормональної стимуляції  лікар призначить спеціально підібрані препарати, що сприяють дозріванню фолікулів і виходу яйцеклітини. Іноді такого лікування буває достатньо аби відновити овуляцію.
  2. Внутрішньо-маткова інсемінація. Процедура передбачає введення в порожнину матки сперматозоїдів в період овуляції, яка може бути індукованою або спонтанною. Через кілька днів запліднена яйцеклітина досягає порожнини матки і прикріплюється до її стінки. Перед проведенням такої процедури потрібно підготувати ендометрій за допомогою прийому певних гормональних засобів.
  3. Екстракорпоральне запліднення - ЕКЗ. Для виконання процедури ,після проведення контрольованої стимуляції яйників, методом пункції , з яйників жінки витягуються дозрілі яйцеклітини. Далі в лабораторних умовах їх поєднують з чоловічими статевими клітинами. В особливому середовищі ембріони підростають і їх переносять  в порожнину матки. Вірогідність настання  вагітності 37-55%!

У медичному центрі Паренс-Україна Вам допоможуть стати батьками!

Запишіться на консультацію до лікаря або ж напишіть до online-лікаря та отримаєте відповіді на Ваші питання.